Otvorené 6 dní v týždni,objednávky cez eshop nonstop

Otvorené 6 dní v týždni,objednávky cez eshop nonstop

Položiek - 0,00 €
Kategórie

Ninja korytnačky (Ninja Turtles)

Pôvodný názov seriálu aj komiksu znel Teenage Mutant Ninja Turtles (skrat. TMNT). Na niektorých trhoch bol seriál uvedený pod názvom Teenage Mutant Hero Turtles (skrat. TMHT).

U nás sa seriál vysielal pod názvom Mladé ninja korytnačky, komiks vyšiel pod názvom Teenage Mutant Hero Turtles a filmy zvyčajne pod názvom Korytnačky ninja alebo alternatívne Mladé ninja korytnačky.

Hlavné postavy:

  • Leonardo (modrá páska cez oči, skrátene Leo) - Z celej štvorice je najstarší a plní úlohu jej nemenovaného vodcu. Najlepšie si tiež rozumie s majstrom Splinterom. Jeho zbraňou je dvojica mečov ninjato.
  • Raphael (červená páska, skrátene Raph) - Večný rebel, vyzbrojený dvojicou trojzubých dýk sai. Je druhý najstarší po Leonardovi a medzi oboma bratmi často panuje rivalita. Je veľmi horkokrvný a zo všetkých štyroch je asi najbojovnejší. Na druhu stranu mu nie je cudzí zmysel pre humor, aj keď trochu cynický.
  • Donatello (fialová páska, skrátene Don) - Druhý najmladší. Je tichý a premýšľavý, s dušou technika a vedca, a zo všetkých štyroch bratov najmenej inklinuje k násilnému riešeniu problémov. Väčšina techniky, ktorú korytnačky používajú, je jeho výtvorom (napr. vysielačky, auto...). Vyzbrojený je dlhou drevenou palicou bo.
  • Michelangelo (oranžová páska, skrátene Miky) - Najmladší z bratov. Vtipkár a smieško, ktorý neskazí žiadnu zábavu. Na rozdiel od Raphaela je ale jeho humor dobrosrdečný. Je známy tiež pre svoju vášeň k pojedaniu pizzy s najrôznejšími šialenými kombináciami prísad. Bojuje dvoma nunčakmi.

Filtrovať podľa:

Veľkosť
Cena
Zľava
(C-10-EN3065)

Bežná cena: 1,44 €

Special Price 0,48 €