Otvorené 6 dní v týždni,objednávky cez eshop nonstop

Otvorené 6 dní v týždni,objednávky cez eshop nonstop

Položiek - 0,00 €
Kategórie

O nás

V roku 2002 sme privítali nášho prvého zákazníka, aj keď korene firmy siahajú až do roku 1990, a naša pobočka bola otvorená v dôsledku expandovania firmy POLO. (www.polovelkoobchod.sk)

V našej veľkoobchodnej predajni nájdete viac ako 6800 druhov výrobkov, dovezených z celého sveta, a samozrejme aj z celého Slovenska.

Nájdete u nás široký výber domácich, kuchynských, chovateľských, školských a kancelárskych potrieb. Obchodné zariadenie ako kompletné vybavenie predajne až po doplnky ako vešiaky, figuríny, busty, torzá a ďaleko viac.

Hračky, športové potreby, darčekový sortiment, nafukovačky, záhradnícke potreby a ďaleko viac sortimentu pod jednou strechou.

Ak máte záujem o doplnky textilného charakteru ako obrusy, sedáky, dekoračné vankúše, bytový textil alebo detské, dámske alebo pánske oblečenie, neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky v tomto online obchode alebo navštívte našu kamennú prevádzku v Bratislave na ulici Stará Vajnorská 15/A (areál Môjsklad.sk).

Je u nás možné tiež zakúpiť licencované Disney® produkty rôzneho charakteru od oblečenia a textilných doplnkov až po hračky, školské potreby, hrnčeky a iné, deťmi veľmi obľúbené produkty s ich obľúbenými postavičkami z rozprávok ako Hello Kitty, Minnie, Mickey, Princess, Frozen, Spiderman a iné.

Sortiment neustále obmieňame, a sme pripravení na všetky sviatky v roku (Valentín, Veľká noc, Sviatok Všetkých svätých, Vianoce, Mikuláš, začiatok školského roka, narodeniny, meniny, atď).

Naša veľká výhoda oproti iným online obchodom je v tom, že všetok tovar máme skladom a je pripravený k okamžitému odoslaniu prípadne osobnému odberu.

Okrem predaja tovaru sa venujeme aj zapožičiavaniu ocbhodných zariadení ako regále, stojany a figuríny - pre viac info kliknite sem

Tešíme sa na Vašu návštevu.
Dovidenia u nás.

Disney licencie